EĞİTMENLER

Ali Anıl Deveci

 

Deveci; 1985 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Halk oyunları eğitmenliği yaşamı;1999 yılında Balıkesir Lisesi’nde okuduğu Balıkesir Lisesi’ni çalıştırarak başlamış, Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğreticiliği, Türkiye Halk Oyunları Federasyonu 2. Kademe Antrenörlüğü ve Ulusal hakem olarak sürdürmüştür. 2002 yılında okuduğu dönemde, , 2004’te Ege Üniversitesi’nde Türk Halk Dansları Topluluğu eğitmenliği ve topluluk yöneticiliğini yapmıştır. 2004-2005-2007 yıllarında üniversiteler arası Stilize Dal’da Türkiye 1.liği bulunmaktadır. Yarışma ekipleri, Kurtdereli Mehmet Pehlivan, Feraye, Kuva-i Milliye halk dansları tiyatroları gerçekleştirmiş, Uluslararası birçok gösteride Türkiye’yi temsil etmiş ve ulusal birçok gösteride bulunmuştur. Halen 2014 yılında Kurucusu olduğu Alâ Sanat Akademisi’nde Genel Sanat Yönetmenliğine ve Halkoyunları eğitmenliğine devam etmektedir.

 


Melike Duman Garipoğlu

1989 İstanbul da doğdu. Uludağ üniversitesi Yaratıcı Drama eğitmenliği ve Adnan Menderes Üniversitesi Tiyatro eğitmenliği sertifika programlarını tamamladı. Oyunculuk eğitimini İstanbul Şehir Tiyatroları Darülbedayi ve Akademi-Z sanat okulundan aldı. Daha sonra İstanbul’da Akademi-z sanat okulunda çalıştı.

Halen Balıkesir Güzel Sanatlar Lisesi ve Ala Sanat Akademisinde eğitmenlik yapmaktadır.

Oynadığı oyunlar :

Bernarda Alba’nın Evi

Kadın Öyküleri

Pamuk ile Bobo (çocuk oyunu )

Belki Bir Gün Uçarız (öykü uyarlama )

Katıldığı Workshop

Sahne Makyajı Eğitimi

 

 

Muhammed Canbulut

1993 yılında İstanbul'da doğdu. 9 yaşında ilk gitar eğitimini Yusuf Şeflek'ten,ilk işitme ve müzik teorisi derslerini Naver Başak'tan aldı. 2015 yılında Balıkesir Üniversitesi müzik öğretmenliği programını kazandı. Üniversite döneminde ülkemizin en önemli keman sanatçılarından Cihat Aşkın'ın projesi Cihat Aşkın Ve Küçük Arkadaşları'nda (CAKA) gitar eğitmenliği yaptı. 2019 yılında aynı üniversitede  müzik eğitimi üzerine tezli yüksek lisans programına kabul edildi. 2020 yılından itibaren Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı'nda gitar öğretim elemanı olarak görev yapmaktadır.

 

 

Gamze Kolay

23 Ekim 1999 yılında Denizli' de doğdu.Ilkokulda ilk  müziksel işitme ve okuma yazma ve şan eğitimini almaya başladı.Ortaokulda şan, klasik gitar ve piyano eğitimlerine düzenli olarak  devam etti ve üniversitenin çocuk korosunda, okul korosunda yer aldı. Lise zamanında ise SANSEV , Mozart Akademi gibi birçok koro festivallerinde bulunup ,  Keman Masterclass eğitimlerine  katılmıştır.2016 yılında Jazz Vokal ve Jazz Armonisi eğitimini tamamlamıştır. Şehrim Denizli Projesinde çocuk şarkılarını seslendirmiş ve Marvel Animasyon çizgi karakterlerini seslendirmeye devam etmektedir.Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi'nde eğitimini de tamamladıktan sonra 2018 yılında başladığı  Balıkesir Üniversitesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı'nda eğitimine devam etmektedir            Şan Eğitimi Piyano

Keman

Müziksel İşitme Okuma ve Yazma

 

 

Nevin Nevriye Taş

Adim Nevin Nevriye Taş.1981 doğumluyum.Bursa Uludağ üniversitesi Akıl-Zeka Oyunları öğretici eğitmenliği sertifika programını tamamladım.Daha sonra Türkiye Satranç Federasyonu 'ndan Satranç Antrenörlüğü ünvanını almaya hak kazandım.Halen Ercan kıvrak ilkokulu, halkegitim merkezi, çeşitli etüd ve kurs merkezlerinde eğitmenlik yapmaktayım.

 

 

Pınar Ömerbeyoğlu

Bale , modern dans ve yaratıcı dans egitmeni.

Pinar ömerbeyoğlu 1978 Balikesir doğumluyum.

İzmir dokuz Eylül üniversitesi devlet konservatuarı sahne sanatları bale bölümü, Mimar Sinan üniversitesi, sahne sanatlari , modern dans bölümü,

Avusturya Salsburg Sead dans akademisinde egitimlerimi tamamladım.

Almanya berlin Sasha Waltz And guests topluluğunda 7 yıl dansettim.

Cocuklarla ve yetişkinlerle bale ve yaratıcı dans çalısıyorum.

 

 

 

Reyna Coşkun

Reyna Coşkun. 29.10.1994 doğumluyum 2008 -2012 yılları arası Balıkesir Kadriye kemal gürel Anadolu güzel sanatlar lisesinde keman ve piyano anadallarında eğitim aldım. Daha sonra Balıkesir Necati Bey eğitim fakültesi müzik eğitimi anabilim dalında lisans eğitimimi tamamladım. Birçok sanat projelerinde ve festivallerinde görev aldım. Çeşitli kurs ve sanat merkezlerinde birçok yaş grubuyla enstrüman eğitimi üzerine çalıştım. Ala sanat akademisinde Keman ve piyano öğretmeni olarak görev yapmaktayım.

 

 

Nevin Aleyna Çenber

Çenber, 1996’da İstanbul’da doğmuştur. Lisansını Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nde 1. Olarak tamamlamıştır. Balıkesir Üniversitesi’nde Baskı Sanatları Dalı’nda Çift Anadal yapmıştır. Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsünde Resim Ana Dalında Yüksek Lisans derecesindedir. İstanbul Pera Güzel Sanatlar, Contemporary İstanbul olmak üzere birçok iş tecrübesi bulunmaktadır. Şu an hala Ala Sanat Akademisi’nde resim öğretmenliği yapıp, birçok workshop düzenleyip, ulusal ve uluslararası çeşitli sergi ve projelerde yer almaktadır.

Görsel Sanatlar Eğitmeni

Baskı Sanatları ve Resim